o nas


DESIGN 1
O  to strona pracowni ludzi z pasią zajmujących się projektowaniem oraz tworzeniem niecodziennych przedmiotów, łączących ciekawą formę estetyczną z funkcjonalnym użytkiem. Oprucz mebli naszego autorstwa wykonujemy również projekty na indywidualne zamówienie.

Wszystkie zamieszczone wyroby powstały w naszej pracowni i nie ma możliwości ich pozyskania nigdzie indziej.

Proces tworzenia ograniczony jest do powstania pojedynczego egzemplarza lub krótkiej serii kilku sztuk, więc decydując się na zakup będą Państwo posiadaczami unikatu rzemieślniczego, którego nie spotkacie w witrynie wystawowej czy u nowych znajomych.

Na naszej stronie mam przyjemność zaprezentować Państwu aktualnie  dostępne wyroby, oraz realizacje archiwum, z nadzieją że oprócz możliwości nabywania towaru, umilimy miłośnikom nowej formy poświęcony czas podczas przeglądania owoców pracy twórczej.

Na życzenie Państwa istnieje możliwość odtworzenia niektórych przedmiotu do pary lub z archiwum realizacji, w tym celu proszę o kontakt  indywidualny.

Zapraszamy.     

                                                                                   

Kontynuuj
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.